Založ si blog

Útlocitná Čaputová útočí na emócie voličov

Útlocitná Čaputová podala na súd civilnú žalobu na Fica. Dôvodom sú údajné hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej Fico neustále šíri. Útlocitná priznala, že si je vedomá toho, že ako verejne činná osoba je povinná znášať vyššiu mieru kritiky, ale údajne nie je povinná znášať stupňujúce sa verejné šikanovanie a bezdôvodné obviňovanie z porušovania ústavy, zákonov či služby inej moci. A len pre oživenie pamäti dodám, že Čaputová sa nedávno (júl 2023) aj s pomocou súdu už podobne „odbavila“ na jednom dôchodcovi, ktorý si vyslúžil súdny zákaz sa k útlocitnej úmyselne priblížiť na vzdialenosť menšiu ako 50 m či vstúpiť do miesta jej trvalého pobytu. Ako keby tie naše súdy nemali inú robotu. To ako keby bolo bežné sa obyčajnému človeku, resp. dôchodcovi priblížiť k prezidentovi na 50 m, ktorý má na každom kroku pri sebe osobnú ochranku. Ale útlocitná Čaputová vyhrala a pomocou súdu „exemplárne“ potrestala odporcu svojho nedotknuteľného kultu osobnosti a urobila bu bu bu na ostatných, nie práve jej priaznivcov a sympatizantov. A tým nechcem povedať, že súhlasím, resp. obhajujem nenávistné správanie alebo iné osobné útoky, iba chcem poukázať na Čaputovej útlocitnosť, pretože nielen voči nej sú dennodenne vedené nenávistné útoky, zastrašovanie a vyhrážanie sa smrťou. To je proste bežný deň mnohých politikov, a preto sú povinní zniesť vyššiu mieru kritiky a pejoratívnejší slovník na svoju adresu. Bežne sa aj mne osobne ľudia vyhrážajú, prajú smrť a podobné jóbovky. To mám teraz začať podávať žaloby na ľudí frustrovaných z politického diania?!

Myslím, že aj pani útlocitná je povinná zniesť vyššiu mieru kritiky alebo ona nie je? Nech sa už sama rozhodne, čo vlastne chce, pretože keď niekto o nej dlhodobo hovorí, že je to vlastizradkyňa a americká slúžka, tak to hovorí na základne niečoho, napr. jej zdokladovateľnej minulosti, jej skutkov a konkrétnych vyhlásení priamo spojených s jej prezidentskou funkciou. Takže, to bezdôvodné obviňovanie asi až tak bezdôvodné nie je, ako sa to snaží útlocitná zľahčovať a tutlať. A predsa, ak niekto zastáva funkciu prezidenta republiky a občania, vrátane politických lídrov, majú pocit, že nekoná v celospoločenskom záujme, ale len v záujme určitej skupiny občanov, resp. záujmovej skupiny (ktorá ani nemusí byť zo Slovenska) alebo je jasne ideologicky a názorovo vyhranený, tak potom je takáto osoba povinná zniesť aj vyššiu mieru kritiky a aj pejoratívnejší slovník, pretože je to spôsob demokratického občianskeho odporu voči jej politickej a (proti)spoločenskej činnosti. A keď sa jej to nepáči, tak nech vykoná nápravu, resp. nech z funkcie odíde a vráti sa napr. k tomu právnemu zastupovaniu smetiska.

Pre nevinnú chuderku Čaputovú, ktorej zlý Fico bezdôvodne ubližuje a nejakí práve z nej zúfali dôchodcovia sa jej vyhrážajú (a útlocitná sa bojí, lebo „vôbec“ nemá doživotne garantovanú osobnú ochranku), by to malo byť impulzom na to, aby sa zamyslela nad svojím vlastným konaním. Lenže, táto nevinná útlocitná osoba ešte ani nebola vo funkcii a už verejne šírila podľa médií sama o sebe klamstvá a podvádzala pri volebnej kampani. Veď všetci si snáď ešte pamätáme tie zmanipulované prieskumy, ktoré zaplavili Slovensko a tie jej klamstvá, ako ona bude prezidentkou všetkých občanov, ako bude nadstraníckou a spravodlivou, objektívnou a nad vecou, takou politickou svätou panenkou Máriou. No pravda hneď po voľbách vyplávala na povrch a občania (žiaľ neskoro a nie všetci) zistili, čo je ona v skutočnosti zač, koho záujmy ona zjavne zastáva, za koho zjavne kope, v koho prospech zjavne koná a na úkor koho neustále rozdeľuje spoločnosť a štve ju proti sebe. Ale, keď to niekto povie nahlas, že vyliezla zo smetiska v Pezinku a vypisovala si brožúrky aj za Sorošove peniaze, tak to ju šikanuje a hrubo o nej klame, veď výročné správy Via Iuris sú len ničím nepodložený hoax. Alebo, keď sa sám Soroš celosvetovo verejne prizná, že cez svoj mimovládny a mediálny aparát pomáhal ovplyvňovať prezidentské voľby na Slovensku v prospech útlocitnej Zuzany, tak to je ďalší hoax, ktorý šíri sám Soroš a obviňovať ju z prepojenia na tohto globálneho zločinca je bezdôvodné. Keď tu ona sekundovala Matovičovi pri celoplošnom šikanovaní občanov, tak to určite neporušovala ich ústavné práva, ich základné ľudské práva a ich slobody. Keď im Matovič vydával tie fašistické modré papieriky, čím zjavne segregoval občanov, tak to ešte obhajovala, aké to je len vynikajúce triediť ľudí podľa prorežimovej poslušnosti na zodpovedných a dezolátov. Keď tu nútili občanov do včeličiek slobody s experimentálnym zložením, tak sa správala ako obchodná zástupkyňa americkej spoločnosti Pfizer. Keď rýchlosťou blesku podpísala okupačnú dohodu s armádou USA, nadšene sa prizerala ako nás Naď s Hegerom odzbrojujú a maľujú na nás terče pre ruské rakety, tak to sú jej priame skutky podporujúce argument, že táto osoba môže byť spolčená s cudzou mocnosťou a slúžiť záujmom iných osôb než sú občania Slovenskej republiky.

Ale toto všetko dajme bokom, pretože ona má na to určite iný právny názor. Kritizovať útlocitnú znamená totižto šikanovať ju. Hovoriť o nej pravdu je hrubo o nej klamať. Poukazovať na jej dokázateľné prepojenia na Sorošov aparát sú vymyslené obvinenia. Alebo, žeby to bol len predvolebný ťah ako si útlocitná zvoláva svoje sfanatizované progresívne ovečky do svojho košiara, aby k nej vzhliadali, oslavovali jej „božskosť“ a ako sekta šírili jej blízku dúhovú ideológiu a liberálny fašizmus?! Odpoveď už nechám na Vás. Ak sa táto žaloba dostane pred súd, tak bude naozaj veľmi zaujímavé sledovať, ako sa bude útlocitná Čaputová obhajovať a ako bude súdu dokazovať, že nekonala v záujme inej mocnosti alebo nebola pricucnutá na Sorošove peniaze, pretože kým ona preukázateľne nedokáže, že Fico o nej nehovorí pravdu, tak na Fica platí prezumpcia neviny.

P.S.: Skúste si prečítať komentáre pod statusmi politikov, ktorí nepodporujú liberálny fašizmus a ten jej dúhový progresivizmus a zistíte, aké “dobro a lásku” šíria práve stúpenci pani útlocitnej. To zlo a nenávisť, o ktorých neustále vyplakáva, šíria práve tí, ktorí ju ospevujú a modlia sa k nej pomaly aj na kolenách.

 

Matovičovi nechutí vlastná medicína

26.10.2023

Na ustanovujúcej schôdzi novozloženého parlamentu sa opozičný poslanec Igor Matovič rozčuľoval nad tým, že počas predvolebnej kampane sa na jeho manželku vytiahla správa o tom, že si z ukradnutých peňazí postavila kaštieľ v Turčianskej Štiavničke. Túto správu Matovič označil ako bohapusté klamstvo a obvinil z jej šírenia Pellegriniho. Nebudem teraz riešiť či [...]

Najvyšší vodca v sukni špekuluje

19.10.2023

Od momentu, kedy na konci roka 2022 padla Hegerova vláda a Čaputová túto vládu poverila dočasným vládnutím, až pokiaľ si nevymenovala tú svoju „úradnícku“ (rozumej progresívnu) vládu, ktorá bez mandátu od poslancov NR SR vládne dodnes, sa Čaputová správa ako najvyššia autorita v štáte, najvyšší vodca, ktorý rozhoduje o tom, kto niečo môže a nemôže, kto [...]

Ďalšia vlna propagandy prichádza

10.10.2023

Púšťame si k sebe nelegálnych migrantov prevažne moslimského vierovyznania, aby nás kultúrne obohatili, a zároveň na Bratislavský hrad premietame izraelskú vlajku na znak solidarity v dôsledku ozbrojeného útoku na Izrael vedeného práve radikálnym moslimským hnutím. Týmto nechcem samozrejme uplatňovať nejakú kolektívnu vinu voči všetkým moslimom, ako to je u nás zvykom [...]

Poľsko interrupcie liberalizácia protest

Odporcovia liberalizácie interrupcií v Poľsku vyšli do ulíc Varšavy

14.04.2024 20:10

Poľský parlament totiž v piatok odhlasoval pokračovanie prác na návrhoch, ktoré by uvoľnili tieto prísne interrupčné pravidlá.

Korcok a Pellegrini

Aká kampaň, taký prezident? Čo rozhodlo prezidentské voľby?

14.04.2024 19:00

Víťaz prezidentských volieb je jasný, spoločenský pokoj zas v nedohľadne. Čo podľa vás rozhodlo voľby?

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.